Wrak Race

W dniu 1 kwietnia w Adventure Park w Gdyni odbyła się 3 edycja “Wrak Race”. Jest to wyścig samochodów, które powinny być już dawno zezłomowane. Zamiast tego, zrobiono kilka przeróbek i tak oto, auta te znalazły się na torze wyścigowym. Tym razem wystartowało 30 samochodów. Każde było warte uwagi. Niektóre dzięki głośnemu wydechowi, inne dzięki innemu wyglądowi.

Podczas rywalizacji nie oszczędzano aut – spychanie z toru, wjazdy od tyłu, ataki boczne, gotujące się chłodnice, spadające opony z felg, nawet dachowanie, po którym, auto niższe o kilkanaście centymetrów wróciło na tor. Wyścig był naprawdę widowiskowy.

Tym razem wystartowało 30 samochodów. Odbyły się 3 rundy, każda po 15 minut w której startowało po 10 aut. Na koniec odbył się wyścig “Total destruction”, w którym wystartowało 10 aut, a po 22 minutach jazdy, na metę dojechał tylko jeden samochód.

Zapraszam do oglądania zdjęć w zakładce Sport

IMG_4258

Wyróżnienie w konkursie wojewódzkim

W piątek, 30 kwietnia odbyło się rozdanie nagród za najlepsze zdjęcia w V wojewódzkim konkursie fotograficznym pt.”Krajobraz i Architektura Polski”.
Ja wystartowałem w kategorii dla uczniów gimnazjum. Konkurencja była liczna,
a zdjęcia reprezentowały naprawdę wysoki poziom, co można było stwierdzić oglądając wystawę przed rozdaniem nagród. Byłem szczerze zaskoczony,
że spośród tak dużej liczby zdjęć, moje zostało wyróżnione.

Zapraszam na wystawę w galerii Pomorskiego Parku Technologiczno -Naukowego w Gdyni, która potrwa do 15 kwietnia. 

Oto zdjęcie, które zostało wyróżnione:

IMG_2645