Archiwa kategorii: Zdjęcia PL

Ranne wyjście

Po raz kolejny udałem się na wschód słońca i po raz kolejny zostałem zaskoczony przez duże zachmurzenie. Prognozy swoje, pogoda swoje. Jak na złość, kilkadziesiąt minut po wschodzie, niebo było czyste jak łza. Mimo to, spróbowałem wykorzystać to co dały mi chmury, czyli miękkie światło.

Zapraszam do obejrzenia nowych zdjęć KILK

IMG_4459

Nauka portretu

W ostatnich dniach postanowiłem spróbować swoich sił w fotografii portretowej. Nie było łatwo. Pomijając aspekty techniczne, był duży mróz, a wiatr dodatkowo potęgował odczucie zimna. Mimo wszystko jakoś daliśmy sobie radę. Prace możecie obejrzeć w zakładce “Ludzie”. Zapraszam.

IMG_3516 PS

Jesienny wschód słońca

Warto czasami wstać wcześnie, wyjść z domu i obejrzeć jak słońce powoli wyłania się zza horyzontu. W listopadzie udało mi się to dwukrotnie. Niestety, zawsze przeszkadzało nadmierne zachmurzenie, przez które nie dało mi się zobaczyć jak słońce “wychodzi z wody”. Mimo wszystko, spróbowałem je uchwycić póki było jeszcze nisko nad widnokręgiem. TUTAJ kilka dodatkowych zdjęć ze wschodu.

IMG_3095

Zima

Ostatnie przymrozki sięgające minus kilkunastu stopni sprawiły, że ulice prawie całkowicie opustoszały. Na szczęście mi minusowe temperatury nie przeszkadzają, więc bez większego ociągania wyszedłem z domu porobić zdjęcia. Pogoda nie była jednak specjalnie fotogeniczna, więc postanowiłem robić zdjęcia głównie nocą. Możecie je zobaczyć w zakładce “Różne” lub klikając TUTAJ. Krytykujcie i komentujcie!

IMG_7219